Elektrav5   English
  Anasayfa   Kurumsal   Referanslar   Fiyat   Iletisim                                                                                                                                                               

Gallery - Free responsive web template

HOtel Yönetim Yazılımı

ELEKTRAWEB

Meydani Butik Hotel

 


Gökçeada'yı, eşsiz mimari yapısı ile butik otel konseptiyle tanıtan Meydani butik Otel, Elektraweb Otel Yönetim Sistemi'nin ayrıcalıklarını yaşıyor.

 

Elektraweb Ailesinin bir üyesi

Butik Otel  hizmeti veren Palamutbükü' nün en kapsamlı oteli unvanına sahip Mavi Beyaz Otel ’de Elektraweb çözümleri kullanılıyor.

Mets Boutique Hotel

 

Elektraweb çözümleri Mets Boutique Hotel'de kullanılmaktadır.
 

Rubi Hotelleri

ElektraWeb Otel Yazılımı sunucu, işletim sistemi lisansı, virüs programı, yedekleme, bakım ve destek açısından önemli tasarruflar sağlar.
Rubi Group Otelleri, 402 odalı Rubi Platinum, 225 odalı Rubi Otel ve 234 odalı Club Güneş Hotel'in özellikleri ElektraWeb Otel Programı'nın sunduğu akıllı web tabanlı çözümlerle yeni sezona girecek.
 

Karayipler'de ElektraWeb Teknolojisi


Corendon Hotels'in amacı misafirlerine en kaliteli hizmeti sunma vizyonunu takip etmektir. Bu hedefe ulaşmak için ElektraWeb çevrimiçi otel yönetim sistemine yardım ve destek konusunda güvendiler. Bu nedenle, ElektraWeb tarafından yönetilen ilk otel Mangrove Resort Curacao'dan sonra ElektraWeb, Corendon’un 250 odalı Livingstone Jan Thiel Beach Resort'ta kullanılacak.
 

Zincir Otellerde Elektraweb Konforu; Utopia Hotels

Utopia Otelleri’ne bağlı, 358 odalı Utopia Beach Club Hotel, 368 odalı Utopia Resort & Residence ve 168 odalı Rubi Platinium Boutique Otel, Elektraweb Otel Yönetim Sistemi’ni tercih ettiler

Ibiza’da Bir Elektralı

Dünyanın en popüler turistik destinasyonlarından biri olan Ibiza’nın, 450 odalı resort oteli Marble Beach Resort, 2020 sezonuna Elektraweb ile merhaba diyecek.
Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği İbiza’nın dinamik yapısına ElektraWEB’in web tabanlı yapısı tam uyum sağlıyor. Hem otellerde hem de restoran ve barlarda, misafir ve çalışanlara mobil ve interaktif olarak sunulan kullanıcı deneyimi verimliliği arttırırken, hata oranını minimize ediyor. Aynı zamanda sistemin Cloud yapıda olması server, işletim sistemi lisansı, virüs programı, yedekleme ve bakım ihtiyaçlarını ortadan kaldırdığından önemli oranda tasarruf sağlıyor.

ElektraWeb Kıbrıs’ta!

Noyanlar Grup’a ait, 550 odalı Noyanlar Holiday ve 55 odalı Sealife Otel, misafirlerini ElektraWeb teknolojisi ile ağırlamaya başladılar.
Noyanlar Holiday’de ön büro, online rezervasyon sayfası, kanal yönetimi ve acente extraneti modülleri, Sealife Otel’de ise ek olarak POS, muhasebe, stok, satış pazarlama ve kimlikokur modülleri aktif olarak kullanılıyor.
Geniş ve dağınık yerleşim planlarına sahip olan tesislerde ElektraWeb sayesinde, otel verilerine istedikleri zaman, istedikleri lokasyondan ulaşan otel yönetimi ve personeli, tüm işlemlerini kendi mobil cihazlarından rahatlıkla gerçekleştirme konforuna da kavuşmuş oldular.

# Copyright 2017 Artı Bilişim. All rights reserved.