#

Elektra Eğitim          Artı Bilişim Sanayii Turizm Ticaret İthalat İhracat Ltd.Şti.

ELEKTRAWEBPOS

 

 • Elektraweb POS Restoran Yönetim Programı
 • Sipariş alma, hazırlama ve sunum süreçleri takip edilebilir ve performans analizi yapılabilir.ElektraWeb POS, mobil cihazlarda ve web tarayıcısında bir uygulama olarak kullanılabilir.

 • Konuklara dijital menü ve online sipariş fonksiyonları sağlar.

  Verileriniz her zaman erişilebilir, güvenli ve günceldir. Dünya çapında birçok merkezde verileriniz depolanmaktadır.

  ElektraWeb POS mümkün olan en düşük ağ bant genişliğini kullanır. Bu nedenle, yavaş bağlantılarda bile veri kaybı olmadan hızlı çalışır.

  • ElektraWeb POS, oteller, restoranlar, barlar, kafeler  gibi farklı işletmelerde kullanılabilir.

  • Mobil cihazlarda kullanarak işletmenizin herhangi bir yerinden sipariş ve ödeme alabilirsiniz.

  • Hızlı sıralama algoritması sayesinde çok hızlı arama sağlar. Yalnızca birkaç karakter yazarak, istediğiniz herhangi bir ürünü bulabilirsiniz.

ElektraWeb POS ile şunları yapabilirsiniz::

 • Özel notlar, gruplanmış öğeler ve daha fazlası ile gelişmiş siparişler oluşturma kişiye özel tasarlanmış makbuzlar ve faturalar oluşturma ve basma talep üzerine özel fiyatlar belirleyebilir ve belirli bir yüzde veya sabit tutar kullanarak indirim uygulayabilir siparişleri hemen al ve ayrı zamanlarda mutfağa gönder siparişleri ve durumlarını hiçbir şey yazdırmadan takip etmek için mutfak ve garson ekranlarına erişin seçili kalemlere veya sabit bir miktara dayalı bölünmüş çek ödemeleri yapma Sipariş verdiğinizde, sipariş talimatları otomatik olarak mutfak yazıcılarına gönderilir.İhtiyacınız olabilecek her şey için ayrıntılı raporlar sağlar.Basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

  • 7/24 müşteri desteğini destekler.

İşletmelere özel olarak tasarlanan bir arayüz ile menüde bulunan tüm ürünlerin mobil cihazlar ve akıllı telefonlar üzerinden online ve offline olarak sipariş edilebilmesini sağlar. Böylece misafirin servis elemanlarıyla, servis elemanlarının da mutfak çalışanları ile olan zorunlu iletişimi minimize edilmiş olur. Ayrıca dijital menülerde ürün fotoğrafı, fiyat ve açıklamalar, çoklu dil seçenekleri ile istenildiği gibi düzenlenip, anında güncellenebilir.  Böylece restoran hız kazanmanın yanında misafir memnuniyetini de üst düzeye çıkarmış olur.

Elektraweb POS dijital menü        Elektraweb POS dijital menü

Kurulum Gerektirmez

 • Web tabanlı olduğu için tek yapmanız gereken web sitemize gitmek.

 Tüm Donanımlarla Çalışır

 • ElektraWeb POS telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve endüstriyel makineler gibi tüm cihaz türlerinde çalışır.

 • ElektraWeb POS  ile her türlü cihazı mobil POS el terminaline ve kasaya dönüştürebilirsiniz.

Web Based Pos Software-Elektraweb Hotel Management System&Hotel Program Demo Restaurant Management Card