#

Artı Bilişim Sanayii Turizm Ticaret İthalat İhracat Ltd.Şti.

ELEKTRAWEB MİNİ

Küçük Oteller İçin
Kanal Yönetimi İçinde
Web Tabanlı ve Bulut Yapıda
Mini Otel Programı
 

Elektraweb Mini ile Daha Kolay Yönetin,

Çünkü İnternet Olan Her Yerden

Kullanabilirsiniz

Elektraweb Mini ile ;

  • Rezervasyon, check-in, check-out, konaklama, blokaj, folyo, fatura, gün sonu,

  • polis kimlik bildirimi ve maliye raporu işlemlerini gerçekleştirirsiniz

  • KBS Bildirimlerini hatasız ve anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz

  • KVKK kriterlerine kolayca uyum sağlarsınız

  • Konaklama vergisi otomatik olarak faturanıza eklenir

  • Faturanızı saniyeler içinde hatasız olarak kesersiniz

  • Maliye Listesi, Gün Sonu Raporu vb.ihtiyacınız olan tüm raporları tek tıkla hazırlarsınız

  • Günlük Durum raporları her an elinizin altındadır

 

Elektraweb Mini ile Daha Çok Satın,

Çünkü Online Kanalların Hepsi İçinde

Elektraweb Mini kendi kanal yönetimine sahiptir. Booking, Expedia, Hotels.com, Odamax, otelz.com vb dünyada ve Türkiye’de bilinen tüm kanallara ücretsiz bağlantı sağlarsınız.

Çalıştığınız kanalları kolaylıkla sisteme tanıtabilir ve ön büro ile entegre kullanabilirsiniz. Ayrıca, kendi web sayfanızdan rezervasyon almanızı sağlayacak çok fonksiyonel bir rezervasyon motoru da sistem içinde kullanımınıza sunulmuştur. Böylece kanal yönetimi ve web sayfanızdan rezervasyon almak için başka bir firma ya da programa ihtiyaç duymaz, sadece 1 noktadan girdiğiniz fiyat ve doluluk bilgilerini tüm satış kanallarına eş zamanlı yollarsınız. Elektraweb Mini Online Otel Rezervasyon Programı‘nın Sanal POS entegrasyonu ile web sitenizden kredi kartı ile ödeme alabilir ya da daha sonra ödeme yapılması için misafire güvenli ödeme linki de gönderebilirsiniz.

Türkiye’deki tüm bankaların pos sistemleriyle entegredir. Ayrıca Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan Computop, Sofort, Ideal gibi kartlı sistemleri ve Paypal, PayU vb ödeme sistemlerini de kullanabilirsiniz.

Elektraweb Mini Kanal Yöneticisinin Entegre Olduğu Kanallar

ElektraWeb Mini ile Daha Az Ödeyin, Hemen Kullanmaya Başlayın

 

ANLIK DURUMU KONTROL EDİN

Günlük Durum Penceresi, oteldeki tüm kritik bilgilerin tek ekranda izlenebilmesini sağlar. Otelin doluluk, gelir ve forecast bilgileri anlık durum tabloları ve grafikler ile sunulur

 

ÖNBÜRO

Tüm Ön Büro listeleri ve işlemleri aynı ekrandan yapılabilir (Rezervasyoni Check-in, Check-out, folyo, ödeme alma...). Rezervasyonlar herhangi bir kritere göre tek tuşla listelenebilir, sıralanabilir, gruplanabilir ve filtrelenebilir. Renklendirmeler sayesinde dikkat edilmesi gereken bilgiler kolayca görülür.

 

RACK

Otelinizdeki tüm odalar ve rezervasyonlar tek ekran üzerinde... Sürükle-Bırak yöntemi ile misafir rezervasyon kartına ulaşılabilir, oda numarası ve tarihi değiştirilebilir, check-in, Check-out işlemleri yapılabilir ve folyoya gidilebilir. online kanallardan gelen ve oda ataması yapılmamış rezervasyonlar da Rack ekranının en üstünde görülebilir ve sürükle-bırak yöntemi ile ataması yapılabilir.

 

ONLİNE SATIŞ KANALLARI

Elektraweb Mini’nin Booking, Expedia, Hotels.com, Odamax, otelz.com vb dünyada ve Türkiye’de bilinen tüm kanallarla bağlantısı hazırdır. Çalıştığınız kanalları kolaylıkla sisteme tanıtabilir ve ön büro ile entegre kullanabilirsiniz.

 

WEB SİTENİZDEN REZERVASYON ALIN

Kendi web sayfanızdan rezervasyon almanızı sağlayacak çok fonksiyonel bir rezervasyon motoru da sistem içinde kullanımınıza sunulmuştur. Web sayfanızdan ödeme de alarak satış yapın, komisyon ödemeyin.

 

DOLULUK ANALİZLERİ

Otelinizdeki tüm doluluk, hareket ve gelir analizlerini grafikler ve listeler halinde alın.